History
Icon-add-to-playlist Icon-download Icon-drawer-up
Share this ... ×
...
By ...
Embed:
Embedded player size:
Embedded player preview:
Icon-play-large
gelinlik fiyatlari
Time-length-icon 0m 0s
Icon-like
Publish-date-icon October 1, 2012
Icon-add-to-playlist Add to Playlist

Subscribe-itunes-badge
EPISODE DESCRIPTION

http://netmoda.com/magaza/gelinlik , http://netmoda.com

Ø Astar sablonlarini belirlenen ölçüye ve düz boy iplik isaretine dikkat ederek yerlestiriniz.

Gelinliginizi modaevimizdeki hazir modellerimizden seçebileceginiz gibi, yeteneklerimiz ve tecrübelerimiz dogrultusunda hayalinizdeki gelinligi de diktirtebilirsiniz.

Baska birinin üzerinde gör dügün üz gelinlik , size göre dikildiginde ayni havayi yansitmayabilir. Gelinlik modelinizin kisiliginizi yansitmasi gerektigini unutmayiniz.

Kalin belli bir vücut için tavsiyemiz V tipinde bir gelinlik modeli seçimidir.

" dedigi bir gelinlik modeli mutlaka vardir.

Tüm genç kizlar yasamlarinin bu en özel ve en güzel gününde rüya gibi bir gelinlik içinde masal prenseslerini andirmayi düsler. Ancak, çocuklugunuzdan beri hayallerinizi süsleyen ya da vitrinlerde gördügünüz, dergilerde begendiginiz bir gelinligi yalnizca istemek yeterli degil. Önemli olan size yakisan bir modelin ve tarzin belirlenmesi. Ayrica seçtiginiz modelin dügün konseptiyle ve diger tüm detaylarla uyumlu olmasi da gerekmektedir. Bir kir dügünü yapiyorsaniz agir islemeli süslü bir gelinlik nasil abartili durursa, bir balo salonunda vereceginiz görkemli bir davette de üzeri papatyalarla süslü bir gelinlik yadirganacaktir.

Ayrica seçtiginiz modelin dügün konseptiyle ve diger tüm detaylarla uyumlu olmasi da gerekmektedir.

Bride Wedding Dress, Bridal, Wedding, Bride, Wedding Dress Fashion, Bridal Fashion. Gelinlik, Gelinlikler, Gelinlik modelleri, Gelinlik modasi, Bridal, Bridal Shop, bridal gowns, wedding gowns, Bridal Retailers, Quinceanera Gown, Quinceanera Dresses, quinceanera dresses, prom dresses, Promenade Gowns, Promenade Dresses, bridesmaid Dresses, Flower girl dresses, bridal jewelry, wedding, bridal stores, Fashion 2009

Gelinligi gösteren en önemli unsur kumasidir.

Tüm modeller kendi üreticilerine aittir ve bilgi amaciyla sitemizde bulunmaktadir, satis yapilmamaktadir. Gelinlik.net, evlilik ve gelinlikler hakkinda bilgilendirme sitesi olarak hizmet vermekte olup, almayi düsündügünüz gelinlikler için markasini fotograflarinin üzerine yazdigimiz gelinlik firmalari ile iletisime geçebilirsiniz.

KOD ALAN DAL/MESLEK MODÜLÜN ADI MODÜLÜN TANIMI 542TGD152 Giyim Üretim Teknolojisi Kadin Giyim Modelistligi Gelinlik Kalibi Gelinlik kalibi çizme, sablon hazirlama, astar sablonlarinin ana ve yardimci malzeme hesabi yapma islerinin anlatildigi bir ögrenme materyalidir. Genç kizlarin en mükemmel olmayi istedikleri gün süphesiz dügün günleridir. Bu günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini dogru yapmak büyük önem tasir.

Bu tip bir gelinlik zarifliginize zariflik katacak ve sizi daha çekici gösterecektir.

Gelinlik ve Gelinlik Modelleri

Iyi bir kumas ve dikim, sade bir modele sik bir görünüm sunarken kötü bir kumas gösterisli bir gelinlik modelini dahi basitlestirir.

Bu vücut türünde bel kismi çok fazla belli degildir, omuzlardan kalçalara dogru düze yakin bir hat inmektedir. Dikdörtgen vücutlu bayanlarin, bellerini ortaya çikaran büzgülü bir gelinlik modeli seçmeleri uygun olacaktir.

Batida moda haline gelen "vintage" tarziyla birlikte eski gelinliklere olan ragbet artmistir.

Kollarinizi tamamen kapatmaktansa dogrudan teni göstermeyen, zarif dantel modellerini tercih edebilirsiniz.

Sadeligi tercih edenler için parlak, düz kumaslar; tüm gözleri üzerinde toplamak isteyen gelin adaylari için ise üstü taslarla süslenmis büstiyerli tasarimlar mevcut.

Modern tasarimlardan klasik tasarimlara kadar çok genis yelpazede gelinlik modelini Oleg Cassini yeni sezon koleksiyonunda bulabiliyorsunuz.

Osmanli'da giyim kültürü, genis bir cografyada ve farkli kültürlerin ve inançlarin senteziyle olustu.

Bu gelenek, Cumhuriyetin ilk dönemlerine kadar sürdü.

Degisik bir çizgide gelinlik fikirleri sunan gelinlikrehberi.

Altindaki dar çan etek de, bu zarif görüntüyü tamamlar.

Artik, bugün her bütçeye uygun gelinlik bulmak mümkün.

Bir gelinligin kalitesini gösteren kumasi ve dikimidir. Iyi bir kumas ve dikim, sade bir modele sik bir görünüm sunarken kötü bir kumas gösterisli bir gelinlik modelini dahi basitlestirir. Modaevimizde diktigimiz gelinliklerde kullanilacak olan kumaslari islemeleri beraber seçmekteyiz. Her kumas her gelinlik modele gitmeyeceginden bizim tecrübelerimizden faydalanmanizi tavsiye ediyoruz.

Bu tipteki bir kadinin kalçalari omuzlarindan daha genistir.

Eger zayif ve minyon bir yapiniz varsa; Üst kismi vücuda oturan ve etek kismi giderek genisleyen modeller size uygun olacaktir. Bu tip bir gelinlik zarifliginize zariflik katacak ve sizi daha çekici gösterecektir. Çok fazla kabarik ve islemeli modellerden uzak durmalisiniz. Bu tip gelinlik lerde gelinlik , sizden ön plana çikacaktir.

Katologta çok begendiginiz bir gelinlik modeli sizde o güzellikte durmayabilir. Bu noktada kaliteli bir dikisin yanisira vücud tipinize uygun bir gelinlik seçimi de çok önemlidir. Gelinliginizi modaevimizdeki hazir modellerimizden seçebileceginiz gibi, yeteneklerimiz ve tecrübelerimiz dogrultusunda hayalinizdeki gelinligi de diktirtebilirsiniz.

Osmanli'da giyim kültürü, genis bir cografyada ve farkli kültürlerin ve inançlarin senteziyle olustu.

Sadece evli kadinlar süslü giyinebildigi için, gelinlik süslü giyinmeye atilan ilk adimdi.

COMMENTS
You must be logged in to post a comment.
GO MOBILE
Check us out on mobile! Get the PodOmatic Podcast Player for iOS and Android.
App-store-badge Google-play-badge
Help | Terms | Privacy | Partners | PRO Support
© 2015 PodOmatic, Inc.